• Stari Grad

Župa sv. Marije Magdalene – Mandaljena

Crkva sv. Marije Magdalene *** 8, 9:30 i 11 sati
Samostan u Josipovcu subotom u 7 sati
***RADNIM DANOM: - siječanj, veljača, ožujak, listopad i studeni u 18 sati; travanj, svibanj, lipanj i rujan u 19 sati; srpanj i kolovoz u 7 sati; u došašću mise zornice su u 6 sati

Župa sv. Ilara – Mlini

Crkva sv. Ilara 18 sati *; subotom ujutro u 8 sati 10 sati i 11.15 sati**
Crkva Velike Gospe (Plat) 8.30 sati
* LJETNO VRIJEME: Od 1.06. do 30.09. mise su svakog radnog dana u 19.00 sati, osim subote. Subotom su mise kroz cijelu godinu u 8.00 sati. ** LJETNO VRIJEME: Nedjeljom su mise u Mlinima u 7.30 i 10.00 sati. * četvrtkom poslije mise je klanjanje pred Presvetim Oltarskim Sakramentom

Župa sv. Ane - Brgat

Crkva sv. Ane * te u 20** sati
* S obzirom na to da je isti svećenik u župama na Brgatu i u Postranju raspored nedjeljnih misa je povezan. Jedne nedjelje misa na Brgatu je u 8 sati, a u Postranju u 9. Sljedeće nedjelje je obratno, misa na Brgatu je u 9 sati, a misa u Postranju u 8. (U nedjelju, 14. lipnja 2020. misa u 8 sati je na Brgatu, a u 9 sati u Postranju.) ZIMSKO VRIJEME: Model je isti, samo je vrijeme misa u 9 i u 10.30. **LJETNO VRIJEME Od 31. svibnja do 25. listopada večernja misa je u 20 sati.

Župa Velike Gospe - Postranje

Crkva Velike Gospe *
S obzirom na to da je isti svećenik u župama na Brgatu i u Postranju raspored nedjeljnih misa je povezan. Jedne nedjelje misa na Brgatu je u 8 sati, a u Postranju u 9. Sljedeće nedjelje je obratno, misa na Brgatu je u 9 sati, a misa u Postranju u 8. (U nedjelju, 14. lipnja 2020. misa u Postranju je u 9 sati, a na Brgatu u 8 sati.) ZIMSKO VRIJEME: Model je isti, samo je vrijeme misa u 9 i u 10.30.